[:de] [:en] [:]

Cop, on bir metreden (44 ‘) 1-1 puan almak için “hediyeden” yararlandı.

Cop, on bir metreden (44 ‘) 1-1 puan almak için “hediyeden” yararlandı.

Merkezde Roco ve ortada andscar Duarte olmak üzere Galca’nın taktik değişiklikleri iyi bir performans verdi. Málaga için komuta eden ve inisiyatif alan Espanyol karşısında oyuna girmek zordu. Ve ancak yarım saat sonra, Ligde şu ana kadar on gol atan Charles’ın dürtüsü ve karakterine büyük ölçüde teşekkürler, tepki vermeye başladı. Endülüsler için 1-1’den önceki birkaç olaydan biriydi: Şililinin neredeyse yükselen akrobatik bir atışı.

Ancak Martínez Munuera, anlaşmazlık cezasını işaret ederek İspanyol partisini güçleri tamamen dengeleyerek suladı. Cop, on bir metreden (44 ‘) 1-1 puan almak için “hediyeden” yararlandı.

Sözde “psikolojik dakika” daki hedef ve bunun gerçekleşme şekli, yeniden başladığında çok daha belirsiz ve gergin olan “muhabbet kuşlarının” ruhlarında bir çukur oluşturuyor gibiydi. Malaga, ikinci perdenin en iyisinin Pau López olduğu noktaya geldi. Katalan kaleci, birkaç iyi müdahaleyle yenilgiden kaçındı, özellikle de neredeyse tam zamanı olan biri, keskin Charles’dan bir nokta vuruşunu temizledi. Galca’dakiler ayrıca Wellington’dan Duarte’ye olası bir cezanın ıslık çalmaması konusunda şikayet ettiler. Öyle de olsa, bu noktadaki nokta inişi bir nokta daha ileri götürür: sekize.

Ne prestij ne de kurtuluş zaferi, Espanyol sanal kalıcılığa ulaşmak için savaşmaya devam etmek zorunda kalacak. Yani biraz daha beklemelisin. Galca’nın takımı, ikinci yarıda, en istikrarsızlaştırıcı unsurları Fernando Torres’te olan bir Atlético tarafından geride bırakıldı; Beraberlik golünü imzaladı ve diğer ikisine katıldı.

Juan Carlos Grace

VERİ SAYFASI

Liga BBVA – J.32

İspanyol

1-3

Atletik

İspanyol

Pau López; Álvaro, Roco, Óscar Duarte, Rubén Duarte, Diop, Javi López (Mamadou, min. 73), Abraham, Víctor Sánchez (Burgui, min. 83), Marco Asensio ve Gerard Moreno (Caicedo, min. 64).

Atletik

Oblak: Juanfran, Godín, Lucas, Filipe Luis, Koke, Gabi, Augusto (Saúl, min. 85), Carrasco (Correa, min. 60), Torres and Griezmann (Thomas, min. 60).

Hakem

Burgos Bengoetxea’dan (Bask Komitesi). Víctor Sánchez (en az 3), Diop (en az 45), Filipe (en az 64), Correa (en az 78) sarı kart gösterdi.

Hedefler

1-0, m.29: Diop. 1-1, m. 36: Torres, 1-2, m.59: Griezmman. 1-3, m.88: Koke.

Olaylar

Liga BBVA’nın otuz ikinci gününde Cornellà-El Prat stadında 26.338 seyirci karşısında oynanan maç.

Simeone bir önceki maçta Şampiyonlar Ligi’ni düşünerek maçı atmadığını ve “El Cholo” nun rotasyon yapmadığını açıklamıştı. Sadece kadroda yapılan bir değişiklik, Atlético’nun Cornellà / El Prat’ta ikinci sırayı korumak ve Barcelona’ya baskı yapmak için kazanmaları gerektiğinin açık olduğunu doğruladı.

DIOP VE TORRES KUTU AÇIYOR

Espanyol’un oyuna girmesine mal oldu çünkü planlanan senaryoyu onaylayan Atlético topa sahip oldu. İlk hücum yaklaşımları rojiblancos’du ve Fernando Torres (17. dakika) skoru açmak için en iyi şansı yakaladı, bir aldatmaca ile Roco’yu yendi ve çapraz şutu neredeyse Pau’nun aynı karesine düştü. Katalan kaleci uzak bir şutta çok çalışmak zorunda kaldı, ancak 21. dakikada Carrasco’dan çok kötü niyetli ama yavaş yavaş oyuna giren Espanyol durumu daha iyi kontrol etmeye başladı.

Tepki iki flaşla geldi. Taraftarların moralini yükselten ilki 23. dakikada oldu ancak Gerard Moreno’nun Asensio ve Víctor Sánchez’in muhteşem bir kombinasyonundan sonra mükemmel şutu Oblak tarafından temizlendi. Biraz sonra olacakların başlangıcıydı. Nitekim, Marco Asensio’nun yakın direğe bir köşe attığı ve Diop’un arkadan gelen rakip kaleciyi geride bırakan etkileyici bir kafa ile bağlandığı 28. dakikaydı. Senegalli’nin üst üste üçüncü golü … kafasıyla. Etkileyici.

Maç 1-0 ile araya girecek gibi görünüyordu, ancak bir savunma hatası Atlético’nun beraberlik yapmasına izin verdi. Koke’nin muhteşem asistini 35. dakikada Fernando Torres tamamladı ve hücum oyuncusu Roco’nun sırtını yakaladı. Espanyol, molaya gelmeden önce tekrar öne geçmek için birkaç oyun oynadı.

Toplantı ikinci yarıda bozuldu. Griezmann’ın hedefi, Koke’nin yeni yardımından sonra kilit noktaydı. Espanyol artık maçı dengelemek için formülü bulamadı ve Atlético, gücünü Torres’in merkezinde Koke’nin golüyle cezalandırmak için 88. dakikaya kadar beklemek zorunda kalmasına rağmen gücünü empoze etmeyi başardı. Cornellà’daki öğleden sonrasının iki ana kahramanı, Atlético’nun Lig için havlu atmadığını ve Espanyol’un kalıcılığı garanti etmesi gerektiğini doğruladı.

Espanyol’un yeni başkanı Chen Yansheng, Çin’de iki buçuk aylık bir sürenin ardından dün sürpriz bir şekilde Barselona’ya indi. Chen, kulüp yöneticileriyle birlikte otomatik olarak Dani Jarque spor kentine gitti ve yapılan işe tüm desteğini göstermek ve mümkün olan en kısa sürede kurtuluşa kavuşabilmeleri için onları taciz etmek için koçluk personelini ve ekibi ziyaret etmek istedi. Espanyol’un sahibinin gelişi, çeşitli finansal konuları hızlandırmaya ve spor direktörünün atanması ile uzun zamandır beklenen yeni spor projesini hazırlamaya hizmet edecek.

Ll. Miguelsanz

Chen, profesyonel nedenlerden dolayı Barselona ziyaretini erteliyordu, ancak sonunda, kalıcılığı mühürlemek için hayati önem taşıyan Atlético de Madrid maçını canlı olarak takip etmeye geldi. Espanyolista başkanı ilk takımın antrenmanına şahit olmak istedi ve daha önce teknik direktör ve antrenör kadrosuyla görüştü. Seansın ardından Chen Yansheng, oyuncularla konuşarak projenin zorla devam edeceğini açıkladı ve sezonun geri kalanında son bir çaba göstermelerini istedi. Chen ayrıca birkaç gün içinde spor direktörü olarak atanabilecek mevcut teknik sekreter Ángel Gómez ile de konuştu.

Önümüzdeki günlerde Chen Yansheng’in ekonomik ve sosyal etkinliklerle birlikte sporla ilgili yoğun bir programı var. Bu ziyaret sırasında mal sahibi, gelecekteki spor projesinde izlenecek adımlara ve imzalarda yapılacak yatırıma karar verecektir. Makine hareket halinde, ancak Chen’in oyunculuğa başlamak için atılan adımları onaylaması gerekecek.

Víctor Sánchez, bu Salı günü diğer Espanyol kaptanlarıyla bir araya geldi. Sohbetin sonunda Mavi Beyazlı orta saha oyuncusu izlenimlerini açıkladı. “Konuşuyoruz çünkü bizimki kalite sorunu değil. Daha iyi ya da daha kötü olacağız ama asıl sorun zihinsel olarak engellenmiş olmamız.” “İşleri iyi yaparsak, iyi bir takımız. Sevilla’ya karşı maçla nasıl yüzleşeceğimizi, insanların zihniyetini nasıl değiştirebileceğimizi konuştuk. Kazanma ve kalıcılığa yaklaşma zorluğuyla karşı karşıyayız ve biz varız. her şeyi vermek ”diye vurguladı.

J.C. Komik

Sánchez iyimserdi ve “insanların durumun göründüğünden daha iyi olduğunu fark etmelerini istiyoruz. İleriye doğru bir adım atmanın zamanı geldi ve eğer Pazar günü harika bir oyun oynarsak ve elimizden geleni yaparsak şaşırırdım.” Dedi. eğer yapmadıysak kazanalım. “

Kaptanlar sözcüsü, mevcut durumun ekibin gösterdiği usulsüzlükten kaynaklandığını kabul etti. “Hak ettiğimiz için olduğumuz gibiyiz” ve kendilerini “küme düşme play-offu oynayacakmışız gibi” düşünmeleri gerektiğini belirtti, ancak bu durumda “bir avantajla başladık. aşağıda bizim durumumuzda olmak isteriz, “dedi Víctor Sánchez.

Mavi takım için Sevilla’ya karşı maç, kalıcılık hakkı kazanmanın anahtarıdır. “Pazar gününe odaklanmalıyız. Her ne olursa olsun Sevilla’yı yenmeliyiz ve bunu başarırsak kurtulacağımızı düşünmeliyiz. Hedef için ölüme gitmemiz gerekiyor,” Sanchez kesinliğini eklemeden önce, “birlikte biz ileriye götürecek, eminim “.

Victor, golleri kabul ettiklerinde takımın tam sayıları düşürdüğünü fark eder. “Skor aldığımızda tepki vermemiz zor” ve bu sezonun “teknik direktörün değişmesi, kulübün iç değişiklikleri ile zor bir yıl olduğu sonucuna varıyor. Ama geriye bakmamalı, sadece yenmeyi düşünmeliyiz.” Ölüme gitmen gereken bir paratido içinde Sevilla, “diye tekrarladı mavi beyazlı orta saha oyuncusu.

Yüksek Spor Konseyi başkanı Miguel Cardenal, Espanyol’un başkanı ve ana hissedarı Cheng Yansheng’i bugün CSD merkezinde kabul etti. Geçen Ocak ayından bu yana iki lider arasındaki ilk toplantıda Çinli işadamı Katalan kulübünün% 56’sına el koydu. sermaye.

Bu ilk toplantıda Cheng Yansheng, Miguel Cardenal ile, finansal istikrarı sağlamlaştırmak için fonların katkısı, spor performansını elde etmek için kadronun güçlendirilmesi ve kulübün genişlemesi gibi mavi ve beyazlı kulüp için sonraki projeleri hakkında yorum yaptı. ve uluslararası ilgi alanlarındaki hobisi.

Ziyaretin sonunda Miguel Cardenal memnuniyetini gösterdi çünkü “son yıllarda yapılan borç anlaşması ve İspanyol futbolunun artan canlılığı kulüplerimize yabancı yatırımları çekiyor. Kısa bir süre içinde, Yüksek Spor Konseyi ve LaLiga’nın koordineli çabası, uzmanların çözülemez olarak nitelendirdiği bir ekonomik durumu tersine çevirmeyi ve takımlarımızı uluslararası şirketler için cazip bir yatırım alternatifi olarak konumlandırmayı başardı. sportif başarıları ve sosyal köklerine gelince ” https://gamblingprofessors.com/tr/casinoslot/.

“Cardenal ile sonuçlanan Cheng Yansheng ile yapılan görüşme, stratejik çizgimizin yeterli olduğunu teyit ediyor ve spor federasyonlarımızın büyük çoğunluğu tarafından da paylaşılan bu sonuçların İspanya imajını pekiştirmesini sağlamak için aynı yönde çalışmaya devam etmemizi teşvik ediyor. dünya sporunda bir referans ülke ”.

Espanyol’un yeni başkanı da İspanya Futbol Federasyonu ve LaLiga liderlerinin önüne çıktı.

Son olarak tahminler karşılandı ve Madrid’de Atlético Teknik Direktörü Diego Pablo Simeone, Rojiblanco arasında Calderón’da oynanan maçta meydana gelen olay sonucunda Rekabet Komitesi disiplin kurulu tarafından üç maçlık cezaya alındı. takımı ve Málaga geçen Cumartesi, misafir takımın tam hücumuyla oyun alanına bir top sokulduğunda.

Atlético sırasından gelen top, Málaga’nın hücumunu durdurmak amacıyla fırlatıldı. Yönetmeliğin 101.2. Maddesinde tam olarak örneklenen ve yaptırımı, doğrudan sorumlu kişinin kimliği belirlenmemişse, olduğu gibi, bu durumda Simeone koçun üzerine düşen sportmenlik dışı bir eylemdir. 

Madde 101.2 şu şekildedir: “Ciddi bir ihlal olarak kabul edilecek ve 3.000 Euro’ya kadar para cezası ve stantlardan oyun alanına kapatılması, birkaç topun fırlatılması veya başka herhangi bir unsurun atılması uyarısı ile cezalandırılacaktır, Oyunun durdurulup durdurulmadığına bakılmaksızın, önceki paragrafın hak ettiği lansman, kulübün kulübüne yapılan dayatmaya ek olarak, herhangi bir futbolcu tarafından en az bir kez, yedek kulübelerin herhangi bir üyesi tarafından yapıldığında Bu makalenin ilk epigrafisinin hak ettiği yaptırım veya yaptırımlar, ihlal yanlış bir eylem olarak değerlendirilecek ve aynı kişinin yazarının oyun alanından doğrudan çıkarılmasını ve üç askıya alma maçının uygulanmasını gerektirecektir. hakem tarafından doğrudan tespit edilirse, yazarın ait olduğu takımın ilk koçu komisyon tarafından oyun alanından çıkarılır. yanlış bir performans ve en az 3 askıya alma tarafıyla cezalandırılmış.

Dieser Eintrag wurde veröffentlicht am blog. Setzte ein Lesezeichen permalink.